| oooStefanodon a întrebat:

Imi place de varul meu (stiu ca e pacat), vara asta m-am sarutat cu el.Cum pot sa-l uit mai repede? Ca mi s-a acrit de atata stare naspa.happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ignora-l si iesi cu altul

| h3r a răspuns:

Ce-mi place, scurt si la subiect.
E bine ca doar iti place, ar fi culmea sa spui ca il iubesti.
Esti atrasa de fizicul lui, ceea ce probabil e normal, insa nu mai mult. Nu mai repeta momentul cu sarutul si o sa fie bine.
Cand o sa mai cresti, o sa-ti amintesti razand de ce s-a intamplat. Intelege ca iti este var, sange din sangele tau.
O sa treaca si asta.

Ai grija alta data.

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Stai calma! Nu se întâmpla nimica, si eu m-am salutat cu verisoara mea ( am 13 ani ) crede-mă nu e nimica... Asta e nu e vina ta... Așa e deci stai CALMA întradevar este păcat dar acum nu poți da înapoi si acum dacă nu zici la nimeni e tot
ul ok :-D

| EuAla a răspuns:

Gasesteti un iubithappysi iti trece dupa

| andreeabianca14 a răspuns:

OMFG... nu vreau sa fiu rea... dar. trebuie sa il uiti, sa stai departe de el sau sa te indregostesti de altcineva si sa te prefaci ca nu s-a intamplat nimic. pur si simplu nu te mai gandi la asta!