| novecode a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata va rog TPU ajutati-ma cum sa fac sa ma placa chiaar o plac de foarte mult timp va rog astept parerile voastre. Ce credeti daca pe coridoru scolii ea imi zice doar un simplu ceau va rog raspundeti-mi:felelo astept raspuns mai mult de la voisad

7 răspunsuri:
| Elisa a răspuns:

Pai incearca sa te bagi in seama cu ea si sa gasiti lucruri in comun. Acum totul depinde de tine. Invit-o la un suc sau la o cafea.

| LiveYourLife a răspuns:

Un simplu salut nu dovedeste nimic...
as trebui sa intri in vorba cu ea sa comunicati...
sau daca are vreo prietena pe care o cunosti si tu ar trebui sa o pui s-o intrebe ce parere are despre tine
sau pur si simplu faci rost de id-ul fetei si va cunoasteti mai bine apoi o vei invita in orashappy

ce nas da ca si baiatul pe care il plac sa faca ceva...

| Virkno a răspuns:

Bai ai o chestie numita gura, du-te sa vb cu ea, invit-o in oras ce naibii nu-i asa de greu doar daca nu esti timid atuncichiar ai o problema.

| nstefan96 a răspuns:

Fa rost de id-ul eibig grindupa care de nr ei baga niste vrajeli sa faci cunostiinta cu ea si sa intra sub pielea ei si scrie multe mesajelaughingla mine a functionat in 3 zile

| P4ndaaa a răspuns:

Sincer... Trebuie sa faci tu primul pas. Inceraka sa va apropriesty de ea mai mult. Adk gen prieteni sau ceva. Sper ca tziam fost de folos Fundita?

| Florina_7137 a răspuns:

Un simplu salut nu inseamna nimic...incearca sa comunici cu ea,gaseste lucruri pe care amandoi le aveti in comun,invit-o la o plimbare prin parc sau de ce nu la un suc! nu deveni obsedat de ea,incearca sa o cunosti mai bine,sa-i cunosti prietenele, sa o ajuti cu ce are nevoie, s-o sprijini daca are nevoie! Bafta!

| Floryna_2005 a răspuns:

Cand vrea sa te salute saluto si tu si tragei cu ochiu, dupa ce iese in pauza ia-o de mana si trageo intr-un colt si spune-i imi placi foarte mult, exista ceva sanse sa fim impreuna?