| Cool Girl:X a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat dar daca nu am avut tupeul sa ii spun in fata ca il iubesc el sa cumplat cu alta iar recent el sa desp de aceasta fata pe motiv ca tatal fetei nu il vrea pe el si o obliga sa stea cu unul mult mai mare decat ea. dar eu il iubesc si as fi in stare sa fac orice pentru el dar si el mi-a zis ca ii place de mine dar nu mi-a propus sa fim impreuna... va rog ajutati-ma spuneti-mi cum pot sa ii spun ca il iubesc find ca il ador, il iubesc enorm... dati-mi un sfat cum il pot cuceri? ce trebuie sa fac? plss help

4 răspunsuri:
| seby8873 a răspuns:

Incearca sa pui vreun prieten de al tau sa vorbeasca cu el sa vezi daca te place atunci vei prinde curaj (doar sa nu te emotionezi) si intalneste-te cu el sau iesiti mai multi prieteni afara si asa va fi mai usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impriteneste-te cu el, vorbiti cat mai mult. Poata asa ai sa descoperi ca nu-l iubesti, ci doar il placi. Pana la urma, de ce trebuie mereu baiatul sa propuna inceperea unei relatii fetei>? Fata poate s-o faca la fel de binewinking. Daca te gandesti ca : ce va crede despre mine``, gandesti prost. Nu trebuie sa-ti pui astfel de intrebari, in situati de acest gen trebuie sa gandesti cu inima, nu cu capul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna coll girl : lasaa timiditateaa si rusineaa de o partee nu castigi nimic am trecut si eu prin astaaa.,. incearca sa il faci cam mai atent sa ii dai de inteless ca-l placii si ca il iubestii..., pop

| capsunik a răspuns:

Intreba'l dk vrea sa fie cu tine.si asa poate o sa accepte...si pe parcurs poate iti dai seama dk il iubesti cu adev