| BruNNeTu a întrebat:

Sal TPU.
Ma numesc Alberto, am 15 ani si am o fff mare problemacrying
Eu si prietena mea astaseara ne-am despcrying
Eram impreuna de 1 An si 4 Luni O iub enorm de multcrying
Si acum imi da mesaje Cu te iubesc mihai adica mihai find fostul ei prietencrying
Va rog ajutati-ma sa o uit dati-mi un sfat plsscryingcrying

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Brunetule,o sa va impacati.
Las-o sa-si faca numarul,las-o sa dea ce mesaje vrea,e suparata si nervoasa, nu gandeste prea bine deocamdata.
Tu, doar sa ai rabdare.Si sa faci pe nepasatorul.Nu o ruga,nu o implora,nu-ti lua un aer pedepsit cand o vezi. Uita-te calm la ea,salut-o...o s-o bagi in ceata! Si te va vrea inapoi imediat,se va infuria ca nu "suferi"!
Deci,calm,fara nimic special,ca si cum ar fi o simpla cunostinta(cum te porti cu colega din banca a doua,de exemplu)si va veti impaca!
Esti la varsta la care esti tentat sa faci o drama din orice, asa ca tempereaza-te, fii istet.
Mult noroc!

5 răspunsuri:
| puishor69 a răspuns:

Ai nume de rrom
nu te pot ajuta. mihai > tu

| michaels a răspuns:

E greu, incearca sa-ti gasesti o ocupatie de macho, prin care toate fetele sa saliveze dupa tine ( asta depinde si de alti factori dar mergem mai departe ) iar astfel te vei simti dorit, si excitat dupa multimea de buci si tate din jurul tau. Succes

| me1me a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar nu inteleg de ce face asta, adica nu isi da seama ca suferi? Sau probabil asta vrea...

| ionutdj a răspuns:

Nu ai cum so uiti asa usor. ea e in sufletul tau e in inima ta. singura solutie e sa-ti gasesti pe alt cineva ...care sigur te va face so uiti.(daca nu gasiti o modalitate si impacativa.ca totusi 1 an si 4 luni e ceva)

| nocrys a răspuns:

Incearca sa stergi orice contact ce tine legat de ea, poze, amintiri, gandeste-te ca nimanui nu i-ar place sa fie inselat, mai ales ca iti trimite mesaje de iubire pentru prietenul ei, fii cu capul pe umeri, esti tanar, mai e o vorba mai are balta peste