| croissant a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat. Ieri am ramas la el, am facut dragoste (mentionez ca nu este prima data cand facem). Nu suntem intr-o relatie doar ne simtim bine. Credeti ca e un lucru rau?

Răspuns Câştigător
| amenintareamaimutei a răspuns:

Da, e un lucru rau! Din moment ce nu sunteti impreuna, posibil nici sa nu te placa, inseamna ca doar profită de tine. Este gresit si sa te saruti cu o persoana daca sentimentele nu sunt reciproc pentru ca pana la urma aici vorbim de sentimente si iubire. Nu fi naiva! Nu cade in capcana! Nu trebuie să întregii relații sexuale cu cineva doar pentru a-i arata că il iubesti, decât după ce va stabiliti într-o relatie, iar acea relatie sa fie serioasă. Ai grija ce faci, totul depinde de tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru amenintareamaimutei):

Daca tu spui ca il placi este ok, daca nu il placeai nu era.

| Goete a răspuns (pentru amenintareamaimutei):

"inseamna ca doar profită de tine"
-- daca citesti cu atentie iti dai seama ca amandoi se simt bine, deci cine profita de cine? El de ea si ea de el. Ce e rau in asta?
Sau vrei sa spui ca o fata nu se poate simti bine facand sex?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E perfect, asa merg cel mai bine treburile in ziua de azi. Sex la comun acord si cand nu mai merge ramas bun.

| RoCkKiD a răspuns:

Daca va place la amandoi nu vad problema. Sexul nu e vreo chestie care se face in cadrul relatiilor.

Cat timp amandoi sunteti de acord, va simtiti bine si folositi protectie e ca si cum ati merge la un film.

| RAY a răspuns:

Depinde de ce vrei tu, vrei relatie nu e ok sa continui, vrei aventura poti continua, nu exista un drum bun

| Andreeush a răspuns:

Nu contează ce zic alții, tu ar trebui să te simți bine cu ceea ce faci.

| Sofer a răspuns:

Daca te vedeai doar cu un singur baiat si faceati sex sa va simtiti bine nu vad nimic rau in asta.

| SG1995 a răspuns:

Dacă v-ați protejat e bine.

| mentholinks a răspuns:

Nu.

| Goete a răspuns:

Daca va simtiti bine.amandoi - si o faceti cu cap - de ce ar fi un lucru rau?
Ceea ce vad eu rau sunt indoielile pe care le ai - si care nu te lasa sa zbori atat de inalt precum ai vrea

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Nu mai spune asta public.Lumea o sa interpreteze gresit.Nu e rau sa faci sex daca te simti bine.