| EvaTramell a întrebat:

Ieri am avut 4 saptamanii de cand m-am operat. Aseara a fost prietenul meu la mine si stateam pe pat amandoi si ne sarutam. Vroiam sa fac dragoste cu el dar din pacate nu se putea. Si ne-am gandit sa o facem dar putin usor. Adica cum sa zic mi-e rusine. oricum am zis ca hai sa incercam totusi. El a zis ca sa nu ma grabesc ca mai avem timp dar eu nu mai puteam rezista si am facut-o dar chestia e ca nu a"bagat-o" toata doar putin cat sa simtim ceva. Credeti ca e ceva rau? Spun din nou, a fost doar asa usor...ca atunci prima data. Doar cat sa simtim ceva. Peste 2 saptamanii ma duc la medic. Oare ii grav? Nu puteam rezista. Il doream prea mult. Deja avem 6 saptamanii de cand nu am facuto si plus astea 2 care mai am eu pauza pana merg la medic..

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| EvaTramell explică:

Chist ovarian drept plus ceva aderente de la o alta operatie. Avusesem la nastere o operatie si mi-au ramas aderente dladica carne crescuta inauntru. Ma durea foarte tare la contact sexual si a fost nevoie de operatie. Ii ca operatia de cezariana.

| caramela a răspuns (pentru EvaTramell):

Bunahappy
Trebuia sa respecti prescriptia medicala, cred ca nu degeaba ti-a fost interzis contactul sexual. sper sa nu fie consecinte..vei vedea la control.
Sanatate multa!

| EvaTramell explică (pentru caramela):

Dar nu a atins unde ma durea inainte. Dar ne-am oprit la un moment dat. Si doar varful penisului sa zic asa a fost. Nu mi-a atins peretii si unde ma durea. Doar la intrare.

| caramela a răspuns (pentru EvaTramell):

Eu te inteleg, dar ar fi indicat ca atunci cand avem interzis /restrictie la ceva, sa ne abtinem.
Poate nu vor fi urmari.

| EvaTramell explică (pentru caramela):

Momentan nu simt nimic. Si ce a fost aseara a fost doar asa. Ne-am oprit. Oricum nu o sa mai fac nimic pana merg la medic

| caramela a răspuns (pentru EvaTramell):

Multa sanatate happy

| EvaTramell explică (pentru caramela):

Multumesc. ☺

| AntoniaOrman a răspuns:

In primul rand, ce operatie ai facut?

| Clarisa11 a răspuns:

Pai depinde. De ce ai fost operata?