| acvilasurprinzatoare112 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat,simt ceva foarte frumos cand il vad, nu stiu sigur ce.Cum sa-l fac sa ma placa? El ma stie,m-a facut "fa" si cateodata ma imita, a si se mai holbeza la mine.E pe clasa a 7 a, credeti ca ma place?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu zic "fa" nici colegelor mele pe care nu le suport mai ales persoanei pe care o plac. Probabil ca el nu simte nimic pentru tine si ca e un prost daca te jigneste asa.

| SunnyDay88 a răspuns:

Personal, nu, nu cred. daca te-ar place te-ar respecta si din ce zici tu, numai respect nu-ti ofera.

| SimonaQs a răspuns:

Nu te respecta deci ignora-l.

| pufoshenia24 a răspuns:

Pai nu stiu daca merita sa il placi cand te face in halul asta. parerea mea e sa il lasi inpace ca daca se va intampla sa te placa va veni el la tine...papakisswinking

| PublicEnemy a răspuns:

Ignora-l pentru ca pana la urma tot el o sa vina la tinetongue