| Andreiutza1809 a întrebat:

Buna TPU,
Care stie ce inseamna cand un baiat imita o fata?
Totul a inceput la scoala in clasa, cand o colega o zis nu mai stiu ce iar acel baiat a inceput sa o imite, iar fata a zis ce ma tot imiti, apoi tot aceea fata statea cu picioarele pe banca si apoi a facut si el la fel. Uneori o mai enerveaza, ii mai pune cateodata piedica.
Credeti ca ar putea sa o placa?
Cu ea vb dar cu mine mai deloc, de ex: azi nu o vb mai deloc cu mine, dar habar n'am de ce.

Răspuns Câştigător
| AgentBomboana007 a răspuns:

Nu cred! Si eu am colegi tampiti in clasa care ne tachineaza, nu ne lasa in pace. Pur si simplu... sunt prosti! Daca ar fi un baiat ca lumea, nu s-ar comporta asa! Si daca i-ar place de ea, nu s-ar comporta asa!

| Andreiutza1809 explică (pentru AgentBomboana007):

Da, si la mine mai sunt vreo doi prosti, tot asa, dar eu cu aia nu vb laughing
Si stii oare de ce nu vb baiatul acela si cu mine?

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru Andreiutza1809):

De nesimtit ce ii... de aceea nu vorbeste cu tine! Unii copii din ziua de azi n-au nici cei 7 ani de acasa. Daca ar fi baiat ca lumea... te-ar baga in seama!

15 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Mda.Ori o place enorm si vrea sa fie bagat si el in seama de aceasta fata, ori este un nesimtit. Una din doua.

| Andreiutza1809 explică (pentru RainmakerX):

Cred ca a 2-a varianta, mersiwinking

| RainmakerX a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Cu placere big grin O seara placuta in continuare!

| Andreiutza1809 explică (pentru RainmakerX):

Mersi la fel happywinking

| Voidwithin a răspuns:

Daca este ''concetrat'' pe ea atunci e clar ceva mai mult decat caterinca.

| Andreiutza1809 explică (pentru Voidwithin):

Poti sa-mi zici daca stii, cum imi dau seama ca este concentrat pe ea?

| Voidwithin a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Adica se comporta diferit in preajma ei. Se observa cu ochiul liber ca se "chinuie" cam tare (in cazul in care e mai timid).
In mare parte schimbari de comportament care se vad cu ochiul liber.
Daca baiatul nu e timid atunci comportamentul nu-l da de gol asa de usor.

| Andreiutza1809 explică (pentru Voidwithin):

Nu e timid.
Deci inteleg ca ar putea sa o placa, asa-i?

| Voidwithin a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Nu ii cunosc pe niciunul dintre ei ci doar descrierea ta.
Deci cred ca exista o sansa de 50 - 50.
Tu, pe de alta parte ar trebui sa stii ceva mai multe, poate instinctul tau feminin iti zice ceva( in caz ca nu gaseti alte conexiuni).

| Andreiutza1809 explică (pentru Voidwithin):

Aha, mersii multwinking

| Voidwithin a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Mi-a facut placere!