| CristianNP a întrebat:

Salut.Sunt baiat si plac pe o fata...Nu sunt sigur daca ea ma place sau nu dar mai de mult imi trimitea mereu mesaje si a zis ca ma place putin...Mie imi placea de ea dar pana la urma o evitam intr-ub fel nu stiu de ce.Cum sa aflu daca ma place si ce as putea face?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fetelor le plac baieti sinceri si deschisi si asa te sfatueisc sa fii cu ea!
Ofera-i o floare si intreab-o daca vrae sa fei prietena ta!

| Horusss a răspuns:

Chiar nu inteleg de ce nu vrei sa o intrebi in mod direct daca si-ar dori o relatie cu tine, asta este cel mai simplu si sigur mod de a afla, o iei deoparte si ii spui ca iti place de ea, hai ca nu este asa de greu happy

| diadiana2604 a răspuns:

Ce zici sa purtati o discutie si sa-i spui ce simti pentru ea. e posibil ca ea sa creada ca nu o placi daca ai evitato de asta spun sa vorbesti cu ea ca sa clarificati situatia.
sper ca te-am ajutat