| xFaith a întrebat:

Imi place foarte mult un baiat.
Problema sta in felul urmator: Nu il pot privi deloc in ochii! Nu am curajul de a`l privi in ochii atunci cand si el se uita la mine.
As fi vrut tare mult sa flirtez cu el, faza e ca sunt prea rusinoasa.
Imi puteti da niste sfaturi? Dau fuunda happy

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Pai trebuie sa renunti la rusine, daca o sa fi rusinoasa mereu tota viata vei avea de pierdut! Vb cu el uitandute la gura lui, mana lui sau altceva daca nu poti sa il privesti in cohii dar nu sa te uiti in alta parte, doar la el nu la masini, blocuri, oanmenii sau te uiti in jos ca sa isi dea seama ca esti rusinoasa dar atuncic and il privesti in cohii inseamna ca sentimeltele tale sunt sincere si de aceea e cea mai buna varianta!

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Asha am fost si eu la inceput... dupa aia am inceput sa vb cu el sh prietenii lui
Dupaia sa ma uit in ochii lui sh tot asa
Aqum am cel mai mare tupeuhee hee
Prima data o sa te rusinezi, dupa aia iar o sa te rusinezi sh pana la urma o sa te enervezi
Sh o sa ai mai mult tupeu

pa, pa

| RawrLexa a răspuns:

Pai inainte de a te inalni cu el da`ti o palma :d
Si gandeste-te profund ca nu se poate intampla nimic, mai decurand cand esti rusinoasa vei putea da in bara si sa te considere o ratata straight face.
P.S Sa ai mult tupeu, nu ai ce strica kiss
Funda love struck?

| Ale14me a răspuns:

Intr-un timp treceam si eu printr-o situatie foarte asemanatoare, dar cu un pic de vointa si de exercitu poti trece peste aceasta timiditate, cand trece pe langa tine spune-i un simplu,, Buna " dsaca te abordeaza zambeste nu trebuie neaparat sa te uiti fix la el, ca astfel se va crispa si el inceputul e mai greu apoi lucrurile vor veni de la sine. Curaj asta iti trebuie! Sprer ca cea ce ti-am spun sa te ajute! Mult succes!

| ilegale a răspuns:

Trage putin la masea laughing Glumeam.
Ar trebui sa te gandesti tu singura ca nu se intampla nimic daca te uiti in ochii lui. Gandeste-te ca admiri un peisaj frumos sau un tablou ceva.
Sper ca te-am ajutat! Bafta! :*