| anonim_4396 a întrebat:

Îmi place mult de o fată dar nu știu cum să îi spun...adică cum să încep discuția?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un buna e ok

| SergiuBoss11 a răspuns:

Buna! sunt prieten cu SergiuBoss11, tu ce faci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu puțin curaj.

| L1feDRAIN a răspuns:

Du-te si salut-o cu mfaci cu toti oamenii intra in conversatie cu ea, (decide tu cum) dupa un timp vezi daca nimeni nu aude si daca ea se uita atent la tine si recunoaste ca tu o placi..incetisor..si dupa o intrebi."Tu ma placi?"...
Si dupa aceea pregateste-ti sufletul de sufocare.
Daca a zis ca te place, pregateste-te de o noua viata.

Bye bye.
-----------------------------------------------------------------
My life is draining.

| MariusF23 a răspuns:

O scoti la o prajitura, un suc ceva, vorbiti niste chestii generale (nu o da in tehnologii sau fotbal decat daca o cunosti mai bine laughing ), poti sa bagi o gluma decenta, si cand crezi ca e timpul, atunci poti sa ii zici. In general fetele prefera baietii directi.

| Mafiotu007 a răspuns:

Pai cum incepi,ii zici buna ce faci, discuti niste chestii care o intereseaza, la un moment dat, ii zici asa:
Uite vreau sa te intreb ceva, si vreau sa fii sincera.Si ii spui tot ce simti dar incearca sa fii poetic.

Am incercat si eu dar nu prea a iesit bine si i-am zis ca a fost o gluma facuta de un prieten si m-am scoslaughing

Fara frica, si mai bine ii spui in fata dar trebuie sa ai curaj.Succes!

| NaWiZ23 a răspuns:

Amice... fi tu insuti iti iei inima in dinti si ii spui mai pe ocolite daca ma intelegi, o intrebi ce parere are despre tine si apoi ii zici ca iti place de ea.