| Apetreialin1000000000ppppp a întrebat:

Stiti, imi place de o fata dar nu stiu cum sa ii spun, adica intr-un mesaj cum sa incep, ce sa continalaughing)

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-i spune c-o placi, da-i de inteles, iesiti, si vedeti ce iese. E inutil sa-i zici asa c-o placi daca nu ai semne si de la ea, numa creeazi o situatie jenanta.

| DoK420 a răspuns:

Nu cred ca e ok sa i spui prin mesaj parerea mea, ar trebui sa i spui in fata, cuvintele o sa vina de la sine

| Apetreialin1000000000ppppp explică (pentru DoK420):

Da dar ori pe Facebook ori f2f nu tot acelasi raspuns imi da adica daca e sa ma placa si ea accepta oricum nu?