| Andrei101010 a întrebat:

Imi place mult de o fata. Vorbesc de ceva timp cu ea.Doar ca are iubit si colac peste pupaza a ramas si gravida cu el.De cand e insarcinata nu prea mai da mesaje(de fapt deloc).O fi crezut ca vrem sa fim doar prieteni?
Oricum, situatia ei a dat planurile peste cap. Oare o pot convinge sa faca avort? Din cate mi-a zis ea are 3 luni jumatate.Chiar vreau sa scape de copilul asta care mi-a stricat planurile! Crede-ti ca ar asculta de mine? Mi-a trimis chiar poze cu prima ei ecografie si spunea ca l-a vazut cum misca.O sa fie greu sa o fac sa avorteze?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fata te vede ca pe un frate, ai grija ce faci ca iubitul ei nu-i va placea sa te dai la ea

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Tu vrei sa omori o viata pentru ca ti-a dat, indirect, planurile peste cap? Fete se gasesc mereu boss. Nu trebuie sa salivezi dupa una. Daca ea atat poate, sa stea cu acel baiat, las-o si-si va da ea seama mai tarziu. Daca ea intr-adevar nu-si doreste sarcina, avorta demult. Sau lua anticonceptionale imediat. Gandeste-te putin si la asta