| Lo_9668 a întrebat:

Imi place mult de o fata :X am si intrebato daca vrea sa intretinem o relatie dar ea a spus nu pentru ca nu poate sa se gandeasca cum sa fiu eu pretenului ei ma inteleg foarte foarte bine cu ea dar spune ca nu vrea pentru ca e mai bine sa fim cei mai buni prieteni ma iubeste tine la mine dar nu vrea sa fim impreuna ce trebuie sa fac? am vreo sansa? acum are prieten na acela are 18 ani si la cunoscut acum o saptamana si ieri s-a bagat cu el straight face si nu e curva adica nu se baga aiurea cu baietii deci nu intelegstraight facesadsadraspundeti-mi dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| sadlifetobe3 a răspuns:

Deschide-i ochii am avut si eu un prieten cum esti tu cu ea, tot ce trebuie sa faci este sa astepti momentul cand acel baiat ii greseste si sa ii sp ca o iubesti atunci si sa il gonesti si pe ala de langa ea cu mama de bataie. ast funda