| DraguzaSteffy a întrebat:

Imi place mult de un baiat si el o place pe prietena mea cea mai buna dar ma place si pe mine! Ce pot sa fac ca sa pot fii cu el si sa nu o ranesc pe prietena mea?

Răspuns Câştigător
| addinne a răspuns:

Pai problema e daca ii place si ei de el. Daca da e nasol. Daca iti place doar tie e bine! poti incerca multe eu sunt exact in aceeasi problema si incerc tot felul de chestii.de ex... spune-i cf? sau ce ora ai? [daca sunteti colegi de scl] daca nu, joaca cu el si cu alti prieteni de'ai tai adevar sau provocare.Sounei unei pr sa'l intrebe daca ar vrea sa fie cu tine, sa te sarute si chestii din astea.Iar daca tu zici ca te place si el. That's right! find you love!

3 răspunsuri:
| SecretLover10 a răspuns:

In primul rand nu se poate sa va iubeasca pe amundoua pe una din voi tot o iubeste mai mult se legat de chestia aia cum sa nu o ranesc incearca sa te apropii mai mult de acel baiat iar in final cand vezi ca va merge bine spune-i cu frumosu pr tale ca trebuie sa inteleaga si ca este cineva in lume care o merita mai mult. Good luck!

| Stunt3r a răspuns:

Vorbeste cu prietena ta, spune-i ca il placi foarte mult si simti ceva pentru el.
Iar ca sa fi cu el:
Stai mult de vorba cu el (NU PE MESS), spune-i sau arata-i ce simti.

| Tweety_4300 a răspuns:

Sau mai bine... vorbeastu cu cel mai bun prieten a lui sau cu altcineva.sa il intrebe ce parere are el despre tine, mie mi a mers asa Funda! daca se poatehee hee.