| Anonimzece a întrebat:

am o problema, mie imi place de un baiat si el ma place la fel. Dar o prietena de-a mea il place si ea, dar el a spus ca nu vrea sa fie cu ea ci cu mine. Ce sa fac ca sa nu o ranesc pe ea?

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Toata lumea are dreptul sa aleaga cu cine vrea sa fie. Nu are rost sa se supere pe tine, nu e ca si cum el era iubitul ei si a inselat-o cu tine.

| Unicucebeea a răspuns:

Eu zic sa fi cu el, daca ea se supara, nu e prietena adevarata.Sau fi cu el fara sa-i spui ei, si dupa cateva saptamani ii spui ca sunteti ca probabil nu il mai place asa mult thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îți e cu adevărat prietenă, te va înțelege. Ar fi prea proastă să se strice o prietenie pentru un băiat.
Un gest drăguț din partea ta, ar fi să-l rogi pe acel băiat să-i prezinte pe cineva happy