| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult o fata din aceeasi clasa cu mine... ea face naveta la saptamana...adica sta in gazda de luni pana vineri...are un prieten cu care se vede doar sambata si duminica...Credeti ca as avea vreo sansa la ea?

Răspuns Câştigător
| petrutza a răspuns:

Incearca. dati o sansa. dc nuhappy... du-te si vorbeste cu ea. explica-i cum sta treaba.mna ce sa zc.baftawinking

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu cred ca ai o sansa.cred ca cel mai bine ar fi sa ii sp in fata cea ce simti pentru ea.

regis
| regis a răspuns:

Oricand ai o sansa.

| leinad a răspuns:

Mai bine las-o cauta alta, adica las-o sa termine ce a inceput si daca o sa-ti mai placa de ea dupa aceea ar fi mai bine pentru amindoi.

| avalon a răspuns:

Sincer. daca nu poti dormi din cauza ei. happy eu cred ca sunt de parere sa mergi sa vb cu ea. deschis. fara emotii.hmm cam greu. cati ani ai?winking Normal k ai o sansa. nicioadata sa nu iti pierzi speranta. eu ti.am spus. e la alegerea ta. Aratai ce fel de om esti. si sfatul meu. de baza. este fara vrajeli. happy bafta

| madboy8 a răspuns:

Totul depinde de tine. Sfatul meu e sa te bagi in seama cu japca, iar daca fata nu te ignora atunci poti sti ca ai sanse la ea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma numesc Ciprian si sunt din hunedoara....eu am trimis intrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma numesc Ciprian(eu am pus intrebarea) ...sunt clasa 12 ...si sunt sunt din Hunedoara.......multumesc mult mult pentru raspunsuri...