| Mozocel a întrebat:

I-am zis ca imi place de ea. Ca raspuns ea mi-a zis ca ma vede mai mult ca un prieten si ca nu s-a gandit pana acum la mine ca la un posibil partener si ca se mai gandeste.

Credeti ca mai am vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| blue-star a răspuns:

Nu renunta. Uite:sa-ti spun povestea mea de dragoste, ca sa-ti dovedesc ca orice e posibil.Acum 2 luni am cunoscut un tip pe mess. dupa o luna m-am indragostit de el, iar acum 2 zile si el s-a indragostit de mine.Acum sa stii ca eu ma intelegeam cu el asa, ca si cu un frate, iar sansele erau de 1-2%, dar uite ca s-a intamplat.
Te las sa tragi singur concluzia.
Take care! si sa nu renunti

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca te place clar ai. Dar la faza cu "prieten". e ceva mai complicat. Poate ea chiar tine la tine ca prieten si nu poate fii cu tine din cauza asta, dar sanse ai happy

| virusake a răspuns:

Teoretic ai, dar acel "ma mai gandesc" pe mine m-ar cam pune pe ganduri. big grin
Ma enerveaza oamenii astia indecisi. rolling eyes

| Goofy77 a răspuns:

Cand te ia cu cel mai bun prieten sau " te vad ca un fratew" deja sansele sunt destul de mici dar nu aduce anul ce aduce ceasul succesuri

| Siracuzia a răspuns:

Pai...trebuie sa te porti frumos cu ea si sa ai rabdare, daca intr-adevar iti pasa de relatia asta.Trebuie sa astepti si sa ii fi mereu alaturi, sa o ajuti la greu, poate ca cu timpul va ajunge sa te iubeasca la fel cum o iubesti si tu. Dar totul trebuie facut cu rabdare si blandete, poate ea este mai timida. O sa vezi rezultatul:d

| pantzy a răspuns:

Da desigur chestia este sa nu pari disperat in ochii ei.incearca si spune-i ca o placi de mult timp, si nu ai avut ocazia de a i-o spune.demonstreazai ca tu ti la ea, oferei lucruri marunte, ca florii, un suc in oras, si atentie in primul rand.nu zic ca o sa dea roade neaparat,, dar merita incercat

| Aniita a răspuns:

Eu zic sa nu renunti. daca fata nu vroia o relatie cu tine ti-ar fi zis din prima sa nu te amageasca. fa-o sa se simta iubita si va ceda! succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca a zis ca se mai gandeste, eu zic sa renunti. Daca te placea la fel zicea din prima la fel ca tine. Dar asa indecisa nu cred.Si daca se mai gandeste si veti fi impreuna, se va razgandi mereu. Daca 2 se plac la fel ti-ar fi raspuns prompt.Acum tu stii mai departe ce vei face.

| Mozocel explică:

Ea este genul mai timida care invata bine etc, si eu la fel. Cum sa o fac sa se simta iubita?