| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

eu stau intr-o comuna la tara, si fac liceul la oras, unde stau la gazda. si in fiecare duminica cand merg cu microbuzul este un baiat care face si el naveta de care imi place. si cred ca si lui ii place de mine. de fiecare data se uita la mine si zambeste. tatii nostri sunt foarte buni prieteni dar eu cu el nu am avut nici un fel de tangenta pana acum. ce credeti ca ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Spune-i verde in fata ca-l placi. daca nu va acepta te vei simti putin prost in ziua acea apoi totul va fi dat uitarii.

| LuizaAndreeaLuiza explică (pentru CristinaVrajitoarea):

Eu sunt mai timida..si nu am curaj sa fac asa ceva happy

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a răspuns:

Pai,e bine ca va intalniti des, asa o sa va apropiati mai mult..Incearca sa il faci pe el sa faca primul pas, sa-ti dai seama daca te place cu adevarat. Apoi poti sa ii spui in fata, sau pe mess ..Bafta.:*