| moldova2010 a întrebat:

Imi place o fata, dar cred ca ea nu ma place pe mine. vorbim ne intelegem bine, dar cred ca nu-i place de mine,,, ce sa fac s-a vad daca cu adevarat tine la mine? mersy mult

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Baga-te in seama cu ea, fa-i cadouri, scoate-o afara, tine-o de vba la tel etc! fa-o sa se simta bine in prezenta ta! succes!winking

| denizza0306 a răspuns:

Poi ai puteao invita la un suc sa vezi ce ti-ar raspunde, si ai puteao intreba daca ii place de tine si daca ar vrea sa fie cu tine. Pentru ca poate si ea te place dar ii este rusine sa iti zica, fii curajos si intreab-o. Mult succes! Sper ca am fost de ajutor>