| IuLLZ a întrebat:

Cred ca va zapacesc cu intrebarile, dar nu am cu cine sa vorbesc sad. Asa. Mie imi place de un baiat. Si ne cunoastem de doi ani. Suntem in aceeasi scoala, eu a saptea, el a opta. De cand ne'am cunoscut vorbim prin mesaje, la telefon, pe mess, etc. Ne intelegem foarte bine. Daca vorbesc cu el 5 minute nu mai pot de ras 9 e amuzant, nu de alta ) si el la fel. Acum cateva zile am jucat adevar si provocare pe telefon, prin mesaje 9 ma rog, adevar, procent si ce'ai face daca). Va rog sa aveti rabdare sa cititi niste intrebari puse de el, si raspunsuri.: Ce ai face daca ai fi blocata intr-un lift cu X ( x fiind un coleg de'al lui de care imi place, de-asemenea). ( am zis ca as vorbi cu el )Dar daca ai fi blocata cu mine? (daca as fi blocata cu tine nu stiu. As zambi, as vorbi, ar fi alta treaba ) E adevarat ca iti place de X? (nu se spune)Ce ai face daca x te'ar cere te nevasta? [ laughing)) ].(as zice nu, pentru ca suntem prea mici laughing ] E adevarat ca sunt prost? (nuuu chiar deloc) Cat la suta ti-ai dori sa fi cu X? (nu se spune) Ce ai face daca m'ai avea in fata acum? (as zambi, as vorbi, m'as bucura. Dupa i'am pus si eu aceeasi intrebare si mi-a raspuns: idem. Dar la mine reactiile vin pe moment )E adevarat ca sunt praf? ( Nuuu. Ce ai ma de pui intrebari d'astea. Nu te inteleg. Dragut esti. Prieteni ai. De treaba esti. Familie ai. De invatat bine inveti. De ce ai o parere proasta despre tine? Uitati ce mi-a raspuns.:Hai sa trecem la alt subiect. Merci de complimente:d. Sa sti ca te'ai caracterizat si pe tine acolo :* )te provoc sa'mi spui cu ce pot sa te supar. ( am zis ca nu poate). Ce credeti? De ce a pus intrebarile astea? Am raspuns bine? Noi ne intelegem super bine, vorbim orice. La scoala mi-a cerut sa'l ajut la matematica chiar daca el e a opta si eu a saptea.laughing. Daca vreau sa fiu cu el nu stiu. Adica imi place foarte mult de el, dar suntem prieteni si mi'e frica de un lucru : Daca o sa fim impreuna, si ce despartim, o sa stricam relatia de prietenie? p. s. Sigur v'ati dori sa aveti un amic asemeni lui. :d

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mi-as dori love struck mi se pare superdragut tipulhee hee si eu una cred ca il intereseaza persoana ta, daca ti-a pus atatea intrebari personale. Daca crezi ca merita si te place, ai putea incerca ceva happy - treceti prietenia la urmatorul nivelhee hee.

| Rukhsandra a răspuns:

Copii, de ce nu sunteti impreuna?
cred ca va potriviti foarte mult tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi ca vrei sa fi cu el si daca va despartiti zi ca vrei sa ramaneti inca amici. apropo eu sunt TODORA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa fi cu el si daca va despartiti zi ca vrei sa ramaneti prieteni

| dulcika_3604 a răspuns:

Deci asa mi s-a intamplat si mie fix asa...eu chiar m-am dus la psiholog din cauza asta eu zic ca ar fi mai bine sa ramai amica cu el pentru ca asa e cel mai bine pentru ca pe unele persoane le placi ca si amici chiar daca nu-ti dai seama si cand ajungi sa fi cu el n`o sa-ti mai placa de el (crede`ma ca si mie mi s-a intamplat la fel) deci eu zic ca ar fi bine sa ramai amica cu elwinking

| IuLLZ explică:

Chiar este. Cred ca este printre putinii care nu este badaran, nu se uita doar la forme, invata si ii pasa de ceilalti. big grin