| împartezâmbete a întrebat:

Imi place sa ma uit la poze cu femei in lenjerie intima, faa fotomodele, e destul de excitant, ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

E ffff excitant...parerea mea, dar si cu barbatii in lenjerie e frumos

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E belea ma, dau la laba toata ziua si nu ma satur

| TanteMarianne a răspuns:

Ehh nu-i nimic excitant. eu in clasa am baieti de 12/13 ani care se uita la femei goale, se masaturbeaza cu cosul de gunoi si se uita la filme porno. in lenjerie intima nu-i inca nimic inca.

| Unstop a răspuns:

Mai exista si oameni care nu sunt labagii cronici sau/si perversi care pun intrebari pe aici?