| Elenaaaaaa a întrebat:

Imi place un baiat. Ce credeti ar trebui sa ii spun ce simt? Sau o sa il pun intr.o pozitie naspa? Si daca el nu ma place, ce parere credeti ca o sa aiba apoi despre mine?

6 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Dar de cat sa te intrebi toate astea nu mai bine ii spui?

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Mai asteapta, mai vorbeste cu el, imprieteneste-te cu el si dupa ii spui ca iti place de el, totul se face pas cu pas ca sa nu te pui intr-o situatie jenanta. Mult succes.

| Azµre a răspuns:

Ar fi bine să mai vprbești cu el, dacă te place te va scoate afară dacă nu fă tu pasul și spune-i. nu ai avea ce pierde.

| Liliana1981 a răspuns:

N-ar fi mai bine sa astepti putin sa vezi in ce ape se scalda si el?

| Denn28996 a răspuns:

Ar trebuii sa astepti pasul asa de la El. poate si El te place si nu are curajul sa iti spuna, asteapta un timp, daca da semne ca te place si nu are destul curaj sa iti spuna, spune-i tu happy

| Leanca_Cristi_1998 a răspuns:

Exact