| 0PopaPorno a întrebat:

Am o problema. Daca lumea imi zice ca-s dragut sau orice lucru de bine ma enervez si am o stare naspa. Imi place ca lumea sa ma urasca si sa aiba o parere rea despre mine. Credeti ca sunt nebun?

4 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Nu-l asculta pe ruxyc, pot sa spun de pe propria mea piala ca urasc cand primesc complimente fata de cum arat deoarece stiu ca ei de fapt sunt invidiosi pe mine si arf vre sa-mi fura frumusetea.
Asa ca le-am dato, iar acum sunt urat, nimenea nu ma mai baga in seama, ce oameni nenorociti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari..ai masochism social...

| Burlacu006 a răspuns:

Frate crede-ma nu e bine sa te urasca lumea, stiu ce spunwinking si pe mine ma ura lumea era foarte naspa, nu ma baga in seama nimeni sad nici macar rudele mele, asa ca mai bine sa te placa decat sa nu

| roxkiss a răspuns:

))))))))))))))))))))))))))) sory dar intrebarea ma omoara))))))))))) nu cred, citi ani ai? daca de la 12 piina l 16 atunci nu esti nebun doar ca joaca in tine hormonii ))))) ai trecut in adolescenta... felicita! )))). e normal pentru baieti sa nu iubeasca sa fie dragostiti..numiti draguti.nu te teme nu esti nebun! ))))) succes!