| SullyAnne a întrebat:

Imi place de un baiat in fine nu conteaza asta conteaza ca eu vreau sa vorbesc cu el da` nu am ce decat "buna cf?" "bine u?" "bine" pf... vreau sa ma apropii de el si nu stiu cum. nu stiu ce sa vorbesc cu el TT^TT dau funda :*

Răspuns Câştigător
| snooky97 a răspuns:

Buna! sincer, si eu am avut sute de situatii asemanatoare...cred ca ce trebuie sa faci e sa vb despre ceva de care sa fie interesat. Odata mi-a placut un baiat despre care stiam ca ii place reslingul,si m-am uitat la ft multe meciuri pentru a cunoaste luptatorii, si in final am aflat ca uraste reslingul.Dar nu asta e ideea. daca nu stii nimic despre el, vb pur si simplu despre scoala.Intreaba-l ce mai e nou, cum o duce cu romana si chestii din astea... oricum, succes!

2 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Incearca sa gasesti subiecte...Muzica preferata,locul preferat, ce o sa faca in vacanta, orice ti se pare ca v-ar interesa pe amandoi.

| Abstract112 a răspuns:

Pai stiu si eu, inceraca sa il intrebi despre ceva anume ce sti ca ii plc lui. Daca ii place fotbalul ca la majoritatea baietilor intreaba`l cu ce echipa tine, sau care e jucatorul lui preferat si sa ii spui si parerea ta, dar sa faci cumva sa nu fi tocmai contra lui. Sau diferite lucruri care sti ca ii plac cat de cat... sper ca te-am ajutat:*. funda?big grin