| smile4u a întrebat:

Am o problema! Cum pot cucerii un baiat? Adica imi place de un baiat din casa la mine, ne cunoastem de mult timp si as vrea sa fiu cu el, da nu stiu cum sa-l cuceresc. Ma puteti ajuta va rog? Dau fanda. Multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
| LaraDésire a răspuns:

Fiind tu insuti nu trebuie sa fii ceea ce nu esti in preajma lui. Si nu trebuie sa il cuceresti, trebuie doar sa aflii daca te place si atunci totul poate decurge foarte frumos.

| pallsNk09 a răspuns:

Poi nu stiu, ii spui si tu mai in gluma mai in serios cand face ceva,, Ha ha, esti dragut. Imi placi :*,, si tot asa. pana ajungi la,, Te iubesc,,, asta se aplica daca esti o fire mai timida. Daca nu, il inviti, sa mergeti si voi la o plimbare prin parc, intr-un loc mai retras. Si deschizi acest subiect, si ii spui sincer ce simti pentru el, si chestii. Ca alfel nu as putea sa vad. Ar fii cea mai buna idee in cazu tau. Vorbiti deschiswinking si dupa vei vedea daca si la el e la fel. Dar daca pe moment poate nu va zice nimic, se va ganti la propunerea ta ( ca doar asa este normal ) si daca, tot va cun asa bien, eu zic ca va acorda o sansa relatieiwinking bafta! muuulta bafta. Funda? puppy dog eyes

| fantomitzaaaaaaa a răspuns:

Du-te la el si baga-i limba in gura si apoi zii ca ii faci oral. sa vezi ce te mai iubeste dupa.laughing