| irinafetitarea a întrebat:

Imi place un baiat si nu stiu cum sa îi spun ca-l plac imi puteti spune va rog! Cel mai bun raspuns castiga funda

Răspuns Câştigător
| andreiutzata a răspuns:

Eu zic sa te duci la el sa-l intrebi daca te place asa e cel mai bine! Mult mai bine decat sa trimiti prietene la el sa-i spuna!

Iti urez bafta si sper sa ai curaj si sa ti cont de sfatul meu!

8 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa-i spui, trebuie doar sa-l faci sa inteleaga asta prin gesturi, glume, poarta simple discutii cu el...si va veni el dupa tine daca momentul potrivit.

| YukyTsukiyomi a răspuns:

Asa deci daca il placi nu poti sa-l intr direct bah ma placi?(ar fi jenant) uite ce as face eu as vbi cu el mai mult intr-o zi si dupa ore il rog sa mai stea putin cu mine si vbiti despre tot felul de chestii pana ajungeti la fete si il intr c fel de fete ii plac (daca te place o sa te descrie pe tine) si dupa il intr ce parerea are despre tine... spune el ceva si ii spui uite eu te plac...si vreau sa stiu daca si tu simti la fel(nu-ti fa griji de rasp ) dal e un baiat de treaba sigur nu te va face sa suferi :X daca mai vrei sa vbim da-mi un mesaj privat si iti dau id meu sa vbim funda?big grin

| Revelation a răspuns:

Ceva gen
"Hei pustiule, vrei sa fi cu mine smug laughing" sau sau
"Accepta sau va trebuii sa te violez" laughing)))

| SuperrBeibiii a răspuns:

Nu trebuie numai sa-i spui, demonstreaza-i ca-l placi. Intra in vorba cu el si fii tu insati.

| alinutsa20 a răspuns:

Eu in locul tau nu i-as spune in fata imi place de tine. dai semne zambestei, rade cand esti pe langa el fii vesela glumeata. stiu eu orice semne si isi va da seama ca il placi!

| PanteraRozz a răspuns:

Depinde si de caracterul lui...
Daca e mai timid ar trebui sa ii dai semne ca il placi, sa nu pui pe cineva sa intrebe in locul tau...sau cand sunteti singuri il poti intreba
Daca nu e timid si nu ii e teama sa spuna si altcuiva daca te place poti trimite o prietena sa intrebe
Succes :*

| uzzy96 a răspuns:

Pai il tragi la un colt si ii spui, daca te place si el se va termina bine, depinde cati ani are daca are 13-14 cred ca va rade, dar nu ti-ai specificat varsta totusi bafta.

| bebedeciucalata a răspuns:

Iti dau un sfat nu spune nimanui ca il iubesti sau chestii din astea ca acele persoane poate sa mearga la el si sa-i spuna si din cauza asta poti sa te certi cu el mie mi s-a intamplat si nu vreau sa se mai intample altcuiva