| hatecigarettes a întrebat:

Imi placea de o fata, insa ea a nu prea vroia sa fie cu mine ma vede mai mult ca pe un prieten. eu cred ca nu prea are incredere in mine. am inceput sa vorbim ca niste prieteni, insa de la un timp nu prea am mai vorbit. au fost momente in care eu o bagam in seama si momente in care ea ma baga in seama. dar acum nu mai stiu ce s. o intreb.
cum sa ma mai bag cu ea in seama... pe mess in special pentru ca asa pe la scoala ne intalnim in pauze si ne intrebam ce mai faci etc

1 răspuns:
| Alexintunecatul a răspuns:

Pai iti iei inima in dinti si o inviti pe donsoara la o plimbare(bine acum cu vremea asta la un suc,sau la o pizzahappy! si ii expui tot ce simti dumneata pentru ea fara ocolisuri sau nesiguranta! Si pe mess nu stiu dar e una cand vb fata in fata sa ii vezi reactia fetei la tot ceea ce zici tu,sa vezi daca intr-adevar se uita la tine,daca e atenta la ceea ce zici tu, daca te cauta cu privirea, adica iti dai seama daca e interesata de tine sau nu...si e alta cand nu o poti vedea! Treburile astea se fac face to face! Succes