| hatecigarettes a întrebat:

Imi placea de o fata, insa ea a nu prea vroia sa fie cu mine ma vede mai mult ca pe un prieten. eu cred ca nu prea are incredere in mine. am inceput sa vorbim ca niste prieteni, insa de la un timp nu prea am mai vorbit. au fost momente in care eu o bagam in seama si momente in care ea ma baga in seama. dar acum nu mai stiu ce s. o intreb.

cum sa ma mai bag cu ea in seama... pe mess in special pentru ca asa pe la scoala ne intalnim in pauze si ne intrebam ce mai faci si d.astea

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand mai dai de ea ii zici ca vrei sa va intalniti apoi continui conversatia.

| danizz a răspuns (pentru mgtow):

Sau mai bine nu mai fi tot dupa ea poartate mai rece o saluti si atata si totul o sa vie de la sine100%

| mgtow a răspuns (pentru danizz):

Am zic cumva ca intrebarea asta e a mea? Eu nu am treaba cu acest caz.