| consilierultau001 a întrebat:

Imi planuiesc sa merg cu iubita mea de Sf. Valentin la un hotel unde sa petrecem o noapte. Sunt sigur ca nu va refuza propunerea si as vrea si eu sa stiu cum sa petrecem tot acest timp? in total vom avea vreo 12 h

Răspuns Câştigător
| XxSh0xFirexX a răspuns:

Buna.Pai ai putea sa fi romantic, Adica sa pregatesti o cina romantica cu o sampanie si complimente, dupa aceea SEX.Cel putin asa ar trebui sa se intample bafta. Daca nu crezi ca ti-am dat un sfat bun nu ma lua in seamabig grin

3 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Parerea mea este ca ar fi mai frumos sa iesi cu ea de Dragobete nu de valentines's daywinking

| Chrisz a răspuns:

Cu iubire.happy

| doarofata123 a răspuns:

Cina, daca se respecta hotelul poate are o cada mare sau jacuzi, puteti face o baie cu multa spuma iar daca vrei sa pregatesti inainte camera cu lumnari si petale de trandafiri ar fi ok. dupa baie sigur gasiti voi ce sa faceti in pat pana va epuizati