| boooooring a întrebat:

Se poate afla codul PUK al unei cartele vodafone daca nu ii stiu numarul?

Răspuns Câştigător
| karakedi13 a răspuns:

Salut. Codul PUK, se poate afla apeland la Operatorii de la cartela (Vodafone, Cosmote, Orange). Ei iti pot da mai multe informatii si iti pot afla numarul, dupa codul scris pe SIM. happy Ei au in baza lor de date...codul PUK al cartelei respective. Daca nu te ajuta nimeni de-acolo, inseamna ca asta-i Romania ce-o iubim, si esti nevoit sa-ti iei o alta cartela! laughing

3 răspunsuri:
| sergent91 a răspuns:

Nu cred ca se poate afla codul PUK daca nu sti numarul de telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu