| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva care este diferent dintre un sarut si un pup... vorbeam cu un baiat pe care l-am sarutat si el a zis ca data vitoarre sa il sarut nu sa ii da pup
cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Cand doi tineri se plac si au o relatie frumoasa, se vor educa reciproc, in functie de experienta fiecaruia. Nu te saruti dupa cum spune gura lumii, iar un baiat trebuie sa stie el cum sa sarute fata, astfel incat aceasta sa-i raspunda asa cum doreste el, bineinteles daca ea doreste acest lucru.

5 răspunsuri:
| Ada233 a răspuns:

Pup= puze lipite
sarut= bagi limba in gura rolling on the floor)

| HELLBOY32 a răspuns:

Pai cand il saruti inseamna ca il pupi pe buze happy

| GeooFenomenala a răspuns:

Cati ani ai? 1 jumate? ::*