| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am facut o gluma despre un coleg si el a luat gluma in serios si m-a spus dirigintei. Si totul s-a intamplat in afara scolii, are macar vreo logica?

Răspuns Câştigător
| Nume6 a răspuns:

Nu are ce să îţi facă diriginta dacă tu i-ai zis o simplă glumă și el a luat-o în serios, e el prea sensibil și imatur, e genul care îi spune toate alea dirigintei ca la grădiniţă doamnei educatoare. Nu ai ce păţii dacă nu a fost o agresiune verbală, diriginta va înţelege, dar data viitoare nu mai fă așa, nu e frumos să faci glume cu colegii. Zi frumoasă!

| Alex780 a răspuns (pentru Nume6):

Artea amuzanta e ca m-a zis dirigintei si ca maine trebuie sa vin cu parintii la scoala..doar i-am facut o asemanare cu un manechin de imbracaminte ca semanau la fel. Majoritatea colegilor au ras dar na...astea-s glumele intre colegi.

1 răspuns: