| anduk a întrebat:

Imi spune cineva cum sa atasez documente word pe email! am nevoie urgenta! trebuie sa trimit o lucrare prin email la o profesoara si nu pot as atasez doc! vo roooooooog mult!; o3[scuze de categorie]

2 răspunsuri:
| Larrissa21 a răspuns:

Cand dai reply la mail apare Attach Files si o sagetuta. dai click pe sageata si apoi click pe default. Dupa dai click p Attach Files si selectezi documentele pe care vrei sa le trimiti si apoi dai click pe ok si send

| hehelena a răspuns (pentru Larrissa21):

Multumesc.O sa incerc acum.