| CrihanaGabriel a întrebat:

Trebuie sa trimit pe email documente gen:copie dupa diploma de bac si dupa certificatul de competenta. Intrebarea e cun trimit, le fac poza si le atasez la email sau se poate altfel? (Fara fax) multumesc.

Răspuns Câştigător
| codry223 a răspuns:

Sunt unele imprimante cu csre poti sa scanezi documente, poze etc si iti apar in calculator.
nu stiu ce sa zic, cauta un prieten care are o imprimanta.
bafta

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu ai auzit de scanare?
Documentele nu se fotografiaza pentru ca sunt respinse, se scaneaza cu un scanner bun, se salveaza in computerul tau, apoi compui emailul si atasezi documentele cerute, de acelasi email.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Le scanezi... daca ai un smartphone poti oricand sa iti instalezi o aplicatie care scaneaza cu ajutorul camerei foto