| anonim_4396 a întrebat:

Imi ziceti si mie repede, cum sa fac o fata sa ma placa...ma intalnesc cu ea de ceva zile, mie imi place de ea. nu stiu sigur daca ma place(nu o intreb). FundAAAA+VooooT

Răspuns Câştigător
| Tzutzik a răspuns:

Sall! să fii tu însuți,nu folosi multe prostii,fii mai romantic curte făi,și nu fi tare insistent,plimbați-vă,la o cafea,la un film ieșiți,sun-o fă tot posibilul ca ea să-și dea seama că anume de TINE are nvoie și nici de un altul Brad Pittlaughing Vorbește frumos,alint-o,poți să-i dăruiești vreo floare,ceva original, se poate una de cameră o orhidee roz sau albă sunt foarte frumoase. Poți să o și întrebi dacă simte ceva pentru tine, ca să nu te cheltui și să-ți faci iluzii.
Baftă și fiți cumințilaughing laughing Pa!

4 răspunsuri:
| Karisma a răspuns:

Fii tu insuti, fa-i cadouri invit-o la o cafea vezi si tu, pe urma scrie-i sms fai curte.Si nu uita fii direct zii ca-ti place de ea.Bafta.Fundita?

| trăncănici a răspuns:

Dacă ai bani s-o distrezi şi eşti galant, e ok!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru început, lasă-te de metin straight face! O fată nu ar aprecia un no lifer.

| ÐÿÅ a răspuns:

Atrage-o intru-un fel... nu stiu... fa-o sa-ti spuna daca te place {asta merge. te asigurlaughing }