| mentalistul a întrebat:

Buna din nou
fiti atenti care este povestea mea
De cateva zile cam incepe sa imi placa de o fata.Ea este mai mica ca mine cu un an eu 14 ea 13 asa dar nu stiu cum sa fac sa ii arat ca imi place de ea eu m-am gandit sa ii spun direct ce simt si o intreb daca vrea sa fiu cu mine ce ziceti am sanse?

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Da ai toate sansele.Dar nu o intreba daca vrea sa fie cu tine, ci invit-o in oras undeva.In timpul intalnirii o vei saruta, iar dupa sarut crede-ma va fi cu tine.

5 răspunsuri:
| laure_3087 a răspuns:

O sa-ti fie oricum greu sa-i spui in fata. Eu zic sa-ti arati afectiunea ajutand-o, sustinand-o in ceea ce face sau pateste.

| neutrino a răspuns:

Peste cativa ani vei avea mari sanse. Ce inseamna ca o fata de 13 ani sa doreasca sa fie cu tine, care ai 14 ani? Te intreb sincer, ce sa faceti impreuna? Unde, cand si cum? Cu ce?

| Didiiiii a răspuns:

Eu zic sa o inviti. N-ai nimic de pierdutwinking

| Trandafirulpasiunii a răspuns:

Eu cred ca da. Cum se spune speranta moare ultima.

| mentalistul explică:

Ok am uitat sa spun ca nu sunt la oras sunt la sat