| baby_4423 a întrebat:

Vb cu cu un baiat care imi place de el da nu stiu ce sa-l mai intreb ziceti si voi ceva repede dau funda :X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Cypronge a răspuns:

Buna.
E normal sa fi umpica mai timida daca esti la inceputul relatiei si daca ai o varsta mai mica, dar stai linistita in timp vei deveni mai indrazneata.
Nu iti trebuie sfaturi despre ce sa vb cu o persoana care o placi, doar intalnestete cu el mergeti la cate o plinbare sau la un local si totul va decurge de la sine. Ai incredere in tine

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ce romane ai mai citit in vacanta? Ce materie iti place la scoala si de ce? Ce vrei sa te faci cand vei fi mare? Iti plac poeziile?

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pune-l sa-ti recomande un film frumos, sau vb sa iesiti mai multi la un club ceva, vb despre prieteni comuni.

| haiZI a răspuns:

Sa te mai intrebe si el poate?
Nu spune nimeni ca tu esti ceea care trebuie sa dezvolte si intretina converatia. Daca te place?,. pa

| DEBrown a răspuns:

Ca tot ai pus la sfarsit :X:X:X, intreaba-l daca vrea sa faceti amandoi un film XXX.winking

| SpEEdz0r a răspuns:

Sa il intrebi daca te LOVEste! laughing

| Ovidiu a răspuns:

Nu-l mai intreba, spune-i direct ca iti place de el. :d:d

| Eeeeeuuuu a răspuns:

Stai un minut sa iau ghidul de chatuit pă mess repede pana nu se da pe invisible

| BlondeSourcherry a răspuns:

Lasa l pe el sa te intrebewinking iar atunci cand te intreaba arata te interesata si nu disperatawinking