| SAKIRA_9871 a întrebat:

IMPORTANT laughingvreau sa stiu ce credeti despre mine, felul meu de a fi:deci cand sunt la scoala ma port intr-un fel:mai tacuta, linistita dar cand sunt cu prietenul meu sunt plina de viata, incep sa injur (nu stiu de ce)straight face desi stiu ca nu`i place, se face ca nu ma aude, si chiar ca ii place sa ma auda cum injur, cica, *** etc. raised eyebrows, cica "Prima iubire nu se uita niciodata" asa este, il iubesc pe fostul meu prieten(primul) :X:X: dar tin si la al 2 lea, actualul,. primul ma atrage tot mai mult( e din sat de la mine si il vad aproape in fiecare zi). iar actualul, e din alt sat. din primele zile cand a vnt in sat la mine a vrut sa fim impreuna, si a trecut 1 an, si nu mi-a gresit niciodata cu >nimicbig grin

4 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Hey alege mai repede unu ca asa o sa se scoata barfe despre tine.
Deja a inceput anoimu13.
Dar sa te faca cineva in fata nu prea cred ca tiar cade bine.hee hee
Alege-l pe cel care-l iubesti mai mult sau daca nu da-i pe aman2 dracu laughing

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Una e la scoala, una e acasa sau cu prietenul.
Nu stiu ce sa cred despre tine, nu vreau sa imi dau cu parerea si sa nu am dreptate, dar iti dau un sfat.
Daca nu ii place sa te auda injurand, nu mai injura. E urat ca o fata sa injure.
Cred ca ai o relatie destul de frumoasa cu actualul, deci asta e foarte foarte bine.
Ai grija de tine si numai bine.
Paste fericit!

| anonimu13 a răspuns:

Curvo

| SAKIRA_9871 explică:

Mda,scuze nu mi-a incaput toata intrebarea