| selena23 a întrebat:

M-am despartit de un baiat iar acum prietenul sau ma place si de proasta ce am fost imediat dupa despartire m-am bagat cu prietenul sau acum nu stiu ce sa fac pentru ca eu mai tin la fostul prieten dar si la actualul. cu totusi ca actualul este mai potrivit si ii pasa de mine mai mult dar fostul prieten era mai genu meu ce ziceti sa fac? funda!

Răspuns Câştigător
| aaadddyyy a răspuns:

Pai gandeste-te ce a fost bine si ce nu in relatia cu fostul si cum e cu actualul si compara rezultatele...eu zic ca daca actualului ii pasa mai mult de tine nu are rost sa mai fi cu fostul pentru ca odata impacati nu va mai fi ca la inceput si va ve-ti certa mereu si apoi ce iti facea inainte iti poate face si acum adica sa nu te apreciezestraight face