| Anabaell a întrebat:

Cum se pot excita fetele?

14 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Facand flotari.

| Anabaell explică (pentru Азбука):

Eu vorbesc serios! nu mai glumiti!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anabaell):

Păi de ce nu o întrebi pe ea? De ce ne întrebi pe noi? De unde să stim? Fiecare fată este diferită.

| Bivolu69c a răspuns (pentru Anabaell):

Vino acasa la mine si te invat eu ce inseamna sa fii excitata de te urci pe pereti de placere happy

| madyddd a răspuns:

...se arunca de la etaju' 7 si cad in p***a, poftim excitare.

| MyChemicalRomance a răspuns:

Depinde de fata... Unele sensibile, si sentimentaliste se excita cand prietenul doar face propuneri indecente. Unele atunci cand le saruti pe gat..sau le iei de mijloc, unele daca le pui mana pe picior dau daca le mangai pe spate sau le mushti usor lobul urechii. Asta depinde de la fata la fata happy

| MishikiCrisy a răspuns (pentru MyChemicalRomance):

Eu sunt sensibila si nu ma excit daca unul face propuneri identice. Restul la ce ai zis e adevarat.

| Danutul22 a răspuns (pentru MishikiCrisy):

Ai 13 ani si te gandesti la excitare deja? NO COMMENT.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Văzînd lista cu întreținerea pe o lună, și leșină în același timp, 2 într unul/una

| MauiNight a răspuns:

E de ajuns sa le atingi acolo jos unde este umed love struck

| raymusic5432 a răspuns:

Cand le arati banii

| bogdhanel a răspuns:

Le dai de lucru laughing