| iwi7eueh2m92u a întrebat:

Bună. Am și eu o mare problema, deci curând este ziua iubitei mele și marea problema este ca nu știu ce cadou sa ii iau de ziua ei. Dați-mi câteva idei.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cati ani implineste, ce buget ai tu samd.

| dullcat a răspuns:

Buna.Decat sa ratezi cu produse de ingrijire, parfum si asa mai departe care nu sunt pe gusturile ei, eu zic sa-i iei mai bine un card cadou pentru un magazin sau din acelea pentru experiente: un masaj la un salon, o masa la un restaurant etc.Il pui frumos intr-un plic elegant si ai scapat relativ repede din punct de vedere al timpului, plus ca e si un pic asa mai inedit, cred eu.

Acestea sunt de o anumita suma si sarbatoritul/sarbatorita le foloseste cum doreste.La un search pe google,, cadou experienta'',, card cadou'' etc. gasesti cate rezultate vrei.De exemplu gasesti si la carrefour diverse:
https://carrefour.ro/corporate/servicii-utile/carduri-cadou-parteneri
Sau poti sa-i iei un card cadou pentru Carturesti si iubita ta isi va alege ce doreste.Eu am cumparat de pe Smartexperience anul acesta (care fie sunt fixe in functie de activitati fie poti alege tu o suma si experienta o va alege iubita). Unele site-uri sunt mai bine organizate si poti selecta inclusiv in functie de oras.Bafta.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca ești cu ea împreună (mă gândesc că de ceva timp) și nu știi ce-i place...cam nașpa man.
Eu cred că un buchet de flori (eventual de care îi plac ei) și cu un parfum sau o brățară cred că o mulțumește.
Asta daca nu e vreo materialistă...

| iwi7eueh2m92u explică (pentru Hyperion7):

Sunt cu ea de un an aproape...ei ii plac lucrurile simple, e genul de fata care nu și dorește lucruri scumpe sau sofisticate...tocmai de asta nu sunt sigur ce sa ii iau

| Hyperion7 a răspuns (pentru iwi7eueh2m92u):

Atunci mai bine, cu un buchet de flori+un parfum /brățară/lănțișor sigur nu dai gres
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata apreciază un colier sau brățară cel mai mult după flori și ciocolata! O scoți în oraș la o întâlnire dar încerci sa fie un restaurant nici prea ieftin nici prea scump! Apoi îi dai colierul și o ajuți sa și-l pună sau brățara! Va funcționa crede-ma!

| Koria8219 a răspuns:

In primul rand o scoti la restaurant (platesti tu consumatia) + un cadou (afla ce-si doreste)

| hshshshsjisjsw5 a răspuns:

Heyaa, daca nu ai buget atunci parfumuri, lantisoare (set + cercei), bratari, cosulet cu: dulciuri, sosete, set de skincare, machiaje (de la sephora, dm etc.), plusuri+ cos cu dulciuri, haine, sneakers, flori+bomboane, sau poti sa ii faci surpriza s o scoti la restaurant la sfarsit de seara sa ii faci cadou un buchet de flori, sa iesiti in oras intr-un loc dragut sau in parcul de distractii. si nu uita ca orice din astea sau ce idee ti vine tie ar face o fericita si gestul conteaza!