| anonim_4396 a întrebat:

In curind e ziua prietenului meu,el nu e roman,si eu de asemenea nu traiesc in Romania,insa noi sintem certati,ce-as putea sa-i scriu incit s-al fac sa ma ierte pentru ca eu i-am spus tot ce mi-a venit si l-am injosit,acum il vreau inapoi sad tin sa precizez ca am nevoie de citeva fraze in engleza, cine cunoaste, ma poate ajuta? fundita

3 răspunsuri:
| Alinnnnnna a răspuns:

Romanca,am spus doar ca nu traiesc in Romania!

| h3r a răspuns:

Buna draga mea.
Incearca sa-l iei cu frumosul, sa ai rabdare cu el in primul rand! Intra cu el in discutie, adu-i aminte de faptul ca va iubiti si ca puteti sa treceti peste aceasta cearta! Ai rabdare cu el si cu siguranta o sa va impacati. Se va bucura daca i-ai spune toate acestea, fiind ziua lui. Sa nu uiti sa scrii acolo un mare TE IUBESC.
Restu', te descurci.
Bafta! Sa speram ca o sa va impacati.

| alinuta1994 a răspuns:

Ce nationalitate esti?