| inttebarisiraspunsuri a întrebat:

In fiecare seara când stau pur și simplu in pat, singur mi se scoala și se face foarte tare și durează erectia foarte mult timp, trebuie sa ma masturbez ca să se ducă, dacă nu ma masturbez pot sta și 2 ore cu ea sculata, tin sa menționez ca am 19 ani, de ce se întâmplă asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Hormonii sunt mult prea multi si mult prea activi, bata-i vina. big grin In astfel de situatii ori faci tot posibilul sa intri intr-o relatie stabila sau chiar si numai intr-o relatie de prietenie fara beneficii, sau pur si simplu zilnic ii face cateva l@be... binefacatoare si satisfacatoare. big grin

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Te masturbezi și gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu s-ar intampla ar trebui sa te ingrijorezi. E foarte bine ca se scoala, inseamna ca esti sanatos. Numai la pensionari nu li se scoala.

| Paul0007 a răspuns:

Tipa dupa **** omule

| Stefan2267 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta, dar eu nu ma masturbez... Se va duce singur,, Gigel" la culcare!

| Stefan2267 a răspuns:

Adica ma masturbez, dar nu seara.