| angelinthedark a întrebat:

Nu ma mai satur de prietenul meu nici el de mine...deci toata ziua ne vedem.laughingChiar si cand are ceva treaba sau e cu prietenii ma suna sa merg la el si daca are ceva treaba ma uit cum facehee hee, daca e cu prietenii stau si eu cu ei de vorba si cand ramanem singuri ne iubimhee hee. Adevarul e ca imi place asa cand ma suna, ma cauta si se intereseaza de mine, in plus e foarte tandru si ma iubeste mult. Dar si eu il iubesc tinand cont de faptul ca mi-am daruit virginitatea lui, el a fost primul si intr-un fel ma gandesc ca daca cumva se va satura de mine ca ne vedem asa des si daca cumva se va plictisi? Acum totul e bine, nu st parca nu putem unu fara altul, daca nu ne vedem nu am rabdare, n-am stare pana nu ma suna sa ne vedem, el la fel face ce face si tot ma suna sa ne vedem.Asa azi dimineata am fost la el, am mers acs, apoi iar m-a chemat sa ne vedem, m-am dus acs si seara m-a chemat din nou sa ne vedem, nu stiu deja parca suntem dependenti unu de altul.Nu stiu cand ne intalnim, intr-una ne sarutam, ma ia in brate de fata cu toti, nu ne mai saturam unu de altul si cand nu ne vedem e un kin pentru amandoi.Nu st daca el se preface, dar eu simt ca mor dac anul il vad o zi si ma gandesc ca nu e bine ca il vad asa mult ca daca cumva doamne fereste nu il vad poate intru in depresie si nu vr sa nu pot sta fara el, mi-e teama acum sa raman fara el, parca el e totul pentru mine...stiu ca asta nu e chiar asa bine dar si el imi zice ca atunci cand sunt cu el nu mai vrea nimic, nici apa, nici macare, nici prieteni doar pe mine si sincer il cred, dar oare e bine ca suntem asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Intr-un cuvint asta e foarte bine ca toata atentia lui este asupre ta, insa nu trebuie de intrecut masura ca apoi o sa va saturati unul de celalalt...
Ia si te bucura ca ai asa un prieten, nu toate fetele au parte de un asa iubit! Bravo voua ca puteti sa fiti tandri unul cu celalalt, ma bucur din suflet p/u voi...
Nu iti fa griji...nu-i nimic anormal! :-)

18 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu rezistati unul fara altul pentru ca faceti sex...asa e la inceput... apoi apar iar vechile probleme.

Nu ti-o lua in cap ca o sa fiti asa mereuhee hee

E normal sa se tina scai de tine din moment ce tu ii stai la dispozitie oricand pentru sex si altele!
Testeaza-l putin...mergi o data la el cand nu esti pe stop si vezi cum reactioneaza daca tu nu vrei sa faceti dragoste.Repeta asta vreo 2 zile!

Atunci o sa-ti dai seama ce 'cauta' el de fapt!

| nicol20 a răspuns:

Buna scumpo fi fericita foarte rar sunt asemenea relati ca a ta nu iti face griji multumestei lui Dumnezeu ca esti norocoasa multe ar vrea sa fie in locul tau in mod normal asta este iubirea adevarata.Bafta si ma bucur pentru tine

| VodkaCoca a răspuns:

Pai daca relatia merge asa de bine de ce iti faci grijile astea ca ramai fara el? happy
S'au te cheama atat de des la el sa faceti dragoste? laughing Glumesc.
Pai e un lucru bun ca iti da atata atentie, dar imp sa fie reciprocwinking nu sa'si bata capu de unu singur, bucura'te de el, dar dati'va si spatiul ca na fiecare om are si un pic nevoie de spatiul lui.
Si incearca sa vb si cu el de chestia asta, trebuie sa comunici cu el, eu prietenului meu ii spun tot ce simt tot ce gandesc nu am treaba, cand am facut o luna impreuna mie mi se parea ca rel nu merge bine na dupa o luna si i'am spus si el a apreciat ca sunt sincera, dar a zis ca daca nu incercam nu avem cum sa stim si na am ramas impreuna de atunci, asa ca spune-i ce simti ca iti sta pe inima, asa vezi si parerea luiwinking. Iubiti'va mult >big grin

soothe
| soothe a răspuns:

Bucura-te de clipa asta! ce o fi maine, ai sa vezi! singura cestie este ca trebuie sa va dati spatiu unul altuia; daca are unul o treaba, sau vrea sa fie singura sau sa faca altceva, este dreptul lui/ei - chiar in situatia asta trebuie sa va simtiti liberi; faptul ca i-ai daruit virginitatea nu este o garantie; atata timp cat stiti ca ceva care incepe se termina, veti pretui mai bine fiecare clipa;

| viatadecacatt a răspuns:

Ce mi-ar placea si miesa fiu in locul tausad.
Eu cred ca daca aface toate astea pentru tine chiar te iubeste(de tine numai zic). cred ca ar fi mai bine sa va vedeti putin mai rar, 1 data sau de 2 ori pe zi, pentru ca dupa aceea va "saturati" unul de altul si e naspa faza.

| Just a kid a răspuns:

Nu-ti inchipuic e noroc ai... dar se poate sa fie si un mic dezavantaj.consumati acum tot va saturati si paia se duce flacara iubirii.stii cum e aia"Cei prea mult strica"si deodata s-ar putea sa se duca tot dar depinde si de cat gresiti(c a toata lumea greseste)ai grija sa nu se intample lucruri grave ca nici macar dupa asa o relatie nu se pot trece cu vederea toate

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Pe cand e nunta?!laughingbatting eyelashes. acum depinde, si de varsta voastra genul asta de relatie.asa dependentabig grin!`da suna bine traieste Clipa!`

| roxynutza a răspuns:

MDA IUBIREA isi spune cuvantul si sper sa nu ma insel iubiti-va mult

| pau2009 a răspuns:

Spune-i si lui ce ne-ai spus si noua. Printre saruturi si imbratisari, sopteste-i ca nu vrei sa te paraseasca niciodata, ca nu ai putea fara el, ca ii tot pentru tine... Spune tot si o sa te linisteasca el, dar ai grije sa nu faci prostii sau sa crezi ca placi pe altul, ca rar, foarte foarte rar gasesti asa om... bafta!

| sofia_1672 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa va casatoriti...

| Alexciordas a răspuns:

MDEAAA... cum ai putut scrie atata ma doare capu.hee hee

| banzicarul a răspuns:

Faceti un sex oral si totul va fi bine.winking

| LinDaStAr a răspuns:

Ai un noroc mare, al meu a inceput sa se fereasca de mine si numai vorbeste cu mine, chiar nu stiu ce decizie sa mai iau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu-ti inchipui ce noroc ai. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superrr! oricine si-ar dori o relatie ca a voastra! rar mai vezi in ziua de azi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza e ca la un moment dat o sa va saturati unul de altul, intervine rutina bla bla. Mai copilareste si tu ca o sa-ti para rau dupa aia, parerea mea!

| kally_5953 a răspuns:

Cum zice si cei de mai jos bucurate ca ai asa prieten...si eu am avut unul la fel si ne-am despartit fara sa stiu nimic...

| yocrazyralu a răspuns:

E foarte bine! nu multe gasesc un asa iubit care sa le iubeasca.nu cred ca se preface deoare ce este prea mult.stai linistita!

profita la maxim faptul ca va iubitit si nu te gandi la lucruri rele