| anonim_4396 a întrebat:

In Galati exista firma videochat pentru baieti?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Video-chatul se face numai online, asdar cei care fac asa ceva pot fii de oriunde, inclusiv in Galati, dar nimeni nu-ti va spune niciodata unde sunt localizate.

| Wr3nch a răspuns:

Firma nu trebuie sa fie din acelasi oras cu tine. Important e sa ai net bub, camera buna si sa atragi lume.

| Goete a răspuns (pentru Wr3nch):

Haha
Dar chiar daca nu e din Galati, firma trebuie sa se numeasca "videochat"
Prin videochat se fac si marturii in Tribunale, printre altelewinking

| axeland20 a răspuns (pentru Wr3nch):

Da este un studio de videochat pentru baieti in Galati https://www.alphamenstudio.ro/

| Goete a răspuns:

Pentru fete exista?
Transsexuali?

| Willis a răspuns (pentru Goete):

Tu crezi că ăia de la firmă au preferințe?
Pe ei îi interesează să le aduci bani, nu ce faci tu acolo...

| Goete a răspuns (pentru Willis):

Voi vorbiti despre platforme de prostitutie online, prin videochat.
Videochat-un in sine nu este neaparat prostitutie

| LordCristobal a răspuns:

Videochatul e o activitate și o afacere online in care colaborezi cu o platformă gen OnlyFans.

| dragos20091 a răspuns:

Buna! Lasă-mi numărul de telefon și vorbim! Eu sunt din Galați!

| axeland20 a răspuns:

Da exista studio de videochat pentru baieti in Galati https://www.alphamenstudio.ro/