| Lara1267 a întrebat:

In ianuarie am fist cu un baiat pe care il cunosc din septembrie. Se tot dadea la mine cand am inceput scoala. A inceput sa imi placa de el si si el mi-a zis ca ii place de mine, ne sarutam, dar nu eram impreuna. Apoi l am vazut cu o fata si i am zis sa ma lase in pace si sa ramana cu ea si a lasat o pe aia pentru mine, apoi ne tot certam din prostii, dar ne impacam. Si in martie ne am despartit definitiv si i am spus ca nu mai avem ce discuta si el a zis ca nici nu aveam si ca doar mi-a dat de inteles. Apoi i am dat block peste tot si cand ne vedeam pe strada nici nu ne salutam. Luna trecuta l am scos de la block si ieri mi-a dat follow pe Instagram, de ce? Adica el isi calca pe orgoliu sa ma adauge cand eu l am blocat pe el. Va rog sa imi spuneti ce credeti in legatura cu follow-ul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate isi doreste sa va impacati sau macar sa fiti prieteni. Sau poate doar este curios sa vada ceea ce postezi.

| Kathrinex a răspuns:

Poate vrea ca sa ramaneti totusi prieteni.