| bianca99 a întrebat:

In legatura cu baiatul, din intrebarea anterioara. El se numeste Stefan.Imi place ff mult de el dar nu stiu cum sa fac sa il sarut, deoarece, prietenei mele ii place de el, dar el nu o place deloc pe ea, o uraste! Aceasta este retinerea mea si nu stiu cum sa fac ca sa scap de ea.Help please!

Răspuns Câştigător
| Darkfable a răspuns:

NU O BAGA IN SEAMA. Pe tine te intereseaza ce simti tu sau ce simte ea? Tocmai de aceea tu trebuie sa fii mai activa ca nu cumva sa pierzi in fata ei. Offffffffffff fetele astea. Bafta

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Prietena stie ca el o uraste? Poate ca ar trebui sa vorbesti cu ea inainte, pentru ca nu e bine sa "nu o bagi in seama". Adica... e prietena ta nu? Vrei sa-ti pierzi prietenia cu ea din cauza unui sarut? Nu cred. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea si sa-i explici cum stau lucrurile.

| IloveME a răspuns:

Stai linistita daca prietena ta ar fi in situatzia ta nu s.ar gandi deloc la tine!

| bianca99 explică:

Stie dar mi-am dat seama ca ii place dar eu nu vreau sa ii spun ca imi place de el si ea la asta vrea sa ajunga! Plus ca ea intr-un timp a fost cea mai buna prietena!