| Nuamchefazi12 a întrebat:

Cum pot sa ii spun prietenei mele [cu care momentan sunt certata] ca baiatul pe care il place o uraste?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ti-a zis si claustrofob, nu o sa te creada pentru ca sunteti certate si o sa spuna ca e doar o inventie de a ta.
Daca tu esti sigura ca asa e, vorbeste cu o alta fata, care e prietena si cu tine si cu ea, sa ii zica ea.

| MrAlex a răspuns:

Nu te feresti de eawinking ii spui verde in fata si este mai bine asa

| claustrofob a răspuns:

Buna! Nu stiu in ce masura o sa te creada mai ales ca tu esti certata cu ea. Dar incearca sa-i spui pentru ca la o adica tot prietene sunteti chiar daca sunteti certate