In legatura cu intrebarea pe care am pus-o mai devreme despre acel baiat de care imi place. Tocmai mi-a spus ca nu el a vorbit cu mine ci varul lui. Ma simt groaznic, mi-e rusine si nu o sa pot sa mai dau ochii cu acest baiat. El spune ca nu stie ce a vorbit varul lui cu mine pentru ca a sters mesajele si ma tot intreaba ce i-am zis varului lui. eu i-am zis ca nu conteaza si inainte i-am zis ca ma simt foarte prost iar el mi-a raspuns cu LOL. Nu vreau sa rada de mine pentru ca el si cu varuso chiar m-au distrus sentimentele. Nu stiu ce sa fac, ma simt groaznic de umilita.

5 răspunsuri:
| cosmina16 a răspuns:

Spune-i adevarul! Gandeste-te daca va afla de la varul lui poate o sa i se para amuzant si va face haz de subiectul asta si atunci chiar ca iti va fi rusine sa mai iesi din casa. Da-i un sms si explica-i adevarul ceva de genu: pai am vrut sa iti spun ca imi esti simpatic si ca im placi. Dar varul tau a cam stricat tot. Daca si lui ii place de tine poate iti va raspunde.De ce a stricat? sau chestii de genu.:*

| gabrielgypps a răspuns:

Eu ti-am spus sa verifici prima data inainte de a da cu batul in balta.
spune-i ca l-ai facut nesimtit pe var si gata.

| Vadik a răspuns:

Astea care raspund cu : LOL nu sunt baieti seriosi! Si mai degraba ca no sa ai cu el nimic bun! UITA! (stiu cai greu) dar incearca! SUCCES, pa pup dulce happy

| Pijamale a răspuns:

Asta ca sa te inveti minte ca lucrurile astea se discuta fata in fata.

| blueYurble a răspuns:

Spune-i adevarul, nu e nimic anormal in a place pe cineva, iar daca el e indeajuns de idiot sa isi lase telefonul varului sau iar varul lui sa NU ii spuna ce ati vorbit, atunci sunt amandoi demni de mila, si nu ai de ce sa te simti umilita in fata nimanui.